برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

پاتوق آزادی دیگر امن نیست!


کد خبر:
296776تاریخ انتشار :
۱۱:۱۵:۵۰ – پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

دو خرده‌فروش در آغاز طرح مبارزه با خرده فروشان در محدوده میدان آزادی دستگیر شدند‎.

www.dustaan.com مجله اینترنتی فال روزانه حافظ 1560424551 پاتوق آزادی دیگر امن نیست!

سرهنگ مجتبی شمس ‏بیرانوند، رئیس کلانتری آزادی دراین‌باره گفت: «برنامه‌ریزی‌هایی انجام شد و بامداد روز دوشنبه شناسایی خرده‌فروشان مواد ‏مخدر در محدوده میدان آزادی در دستور کار قرار گرفت‎. ‎در راستای شناسایی این خرده‌فروشان فردی ۳۲ ساله که در این محدوده ‏فعالیت می‌کرد، شناسایی شد و تیمی از ماموران به سرعت برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

این متهم حین مواجهه با ماموران ‏قصد داشت متواری شود، اما عکس‌العمل به موقع ماموران موجب دستگیری وی شد.» سرهنگ بیرانوند با اشاره به انتقال این متهم به کلانتری گفت: «این فرد پس از انتقال به کلانتری با صراحت به خرید و فروش مواد ‏مخدر و همکاری خود با فردی حدودا ۳۹ ساله اعتراف کرد.

همچنین در بازرسی بدنی از متهم مقدار ۴۰ گرم از انواع مواد مخدر ‏به دست آمد که ضمیمه پرونده شد‎.» ‎وی با بیان این‌که ماموران، دستگیری متهم دیگر را نیز در دستور کار خود قرار دادند، گفت: «‏ماموران برای دستگیری متهم دوم که قرار بود برای انجام خرید و فروش موادمخدر به این محدوده بیاید وارد عمل ‏شدند و با شیوه‌های پلیسی، متهم را در لحظات ورود به پاتوقش شناسایی و دستگیر کردند. در بازرسی بدنی از وی نیز مقدار ۱۵ ‏گرم مواد مخدر به دست آمد‎.» تاکنون مقدار ۳.۵‌میلیون تومان از متهمان وجوه نقد کشف شده است.

این افراد ادعا داشتند که پول‌ها را از خرید و فروش مواد ‏مخدر به دست آورده‌اند‎.‎ وی در پایان گفت: «متهمان با تشکیل پرونده‌ای به همراه مواد مکشوفه و پول نقد، به مقام قضائی معرفی شدند. تحقیقات برای ‏دستگیری دیگر همدستان این افراد در دستور کار قرار دارد‎.»

روزنامه شهروند

پربیننده ترین مطالب روز


به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس

برچسب ها

 ارسال در حدود 4 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »