برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

همسایه خائن مجازات شد


ارسال شده در مجله خبری دوستان – کد مطلب :
297408

مرد جوان که با شکایت زن همسایه مبنی بر تعرض به وی محاکمه شده بود با حکم قضات به 99 ضربه تازیانه و یک سال تبعید و یکصد و بیست ساعت کار رایگان در امور خدمات شهری محکوم شد.

www.dustaan.com مجله اینترنتی فال روزانه حافظ 1561281446 همسایه خائن مجازات شد

به‌گزارش «ایران»، این ماجرا یک سال پیش به‌دنبال شکایت زن جوانی که مدعی بود مرد همسایه با ورود به خانه‌اش به او تعرض کرده است شروع شد.
با دستگیری سیامک به دستور قاضی پرونده و برای روشن شدن ادعای زن 35 ساله پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد. اما در گزارش پزشکی قانونی با توجه به اینکه آثار تعرض از بین رفته بود و هیچ ادله قانونی برای اثبات ادعای زن جوان در دادگاه وجود نداشت سرانجام این پرونده روی میز شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی رحمانیان قرار گرفت.
در آغاز جلسه شاکی پرونده که مینا نام داشت به قضات گفت: این مرد همسایه طبقه بالایی ما بود و مدام مزاحمم می‌شد ولی من از ترس شوهرم به او حرفی نزدم تا اینکه روز حادثه همسرم ساعت شش صبح به محل کارش رفت و من تنها دراتاق خوابیده بودم که ناگهان مرد همسایه وارد خانه‌ام شد و به من تعرض کرد.سپس متهم پای مـــــیز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام اش را قبول نداشت، گفت: من قبول دارم که با این خانم رابطه داشتم اما به درخواست خودش بوده است او از من پول می‌گرفت تا اینکه سر موضوع پول با من اختلاف پیدا کرد و حالا از من شکایت کرده است.قضات دادگاه پس از بررسی پرونده و شنیدن اظهارات طرفین، مرد همسایه را به اتهام رابطه نامشروع به 99ضربه شلاق و یک سال تبعید ویکصدو بیست ساعت کار در خدمات شهری به‌ صورت رایگان محکوم کردند. این حکم صبح دیروزبا تأیید قضات دیوانعالی روبه‌رو شد.

به اشتراگ بگذارید!

 

تلگرام

لینکداین

توئیتر

پینترست

واتس آپ

کلوب

فیسبوکــ

فیسنما

تگ ها

 ارسال در حدود 4 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »