برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

رابط احتمالی جیسون رضائیان با دفتر ریاست جمهوری کیست؟!


ارسال شده در مجله خبری دوستان – کد مطلب :
297387

به بهانه سانسور بخشی از دیالوگ سریال ‎گاندو و تغییر این دیالوگ از “خواهرزاده رئیس جمهور” به ” خواهرزاده یکی از مسولین” بد نیست این فرد را بیشتر بشناسیم!

www.dustaan.com مجله اینترنتی فال روزانه حافظ 1561235028 رابط احتمالی جیسون رضائیان با دفتر ریاست جمهوری کیست؟!

اسماعیل سماوی، خواهرزاده حسن روحانی به عنوان “رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری” انتصاب شده بود و با توجه به نوع سمتش جالب است بدانید که تقریبا در هیچ یک از برنامه های رییس جمهور جلوی دوربین ها مشاهده نشده است!

‏شهریورماه سال ۹۲، محمد نهاوندیان در احکام جداگانه ای، اسماعیل سماوی را به عنوان «مشاور ریس دفتر رییس‌جمهور و رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری» و «سرپرست گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری» منصوب می‌کند.

‏تعداد تصاویر منتشرشده از ‎اسماعیل سماوی از ابتدای فعالیت او، فوق العاده محدود است. او تمام تلاش خود را برای دوری گزیدن از رسانه ها و فعالیت در خاموشی مطلق به کار برده است.

‏شنیده ها حکایت از آن دارد که سماوی نقش محوری و ویژه ای در نهاد ریاست جمهوری ایفا میکرده به شکلی که او دارای کارتابل ویژه در نهاد ریاست جمهوری است به گونه ای که مکاتبات او با دایی اش “بدون واسطه” انجام میشده!

‏تمامی عزل و نصب های حوزه دفتر رییس جمهور زیر نظر ‎سماوی انجام میشده. واحدهای مختلف نهاد ریاست جمهوری از جمله، تشریفات، معاونت ارتباطات و اطلاع رساني و معاونت هاهنگي و پيگيری های ويژه، تمامی امور خود را با اين فرد هماهنگ میکردند.

‏بنا بر ادعای سحام نیوز(سایت نزدیک به مهدی کروبی) اسماعیل سماوی با جیسون رضاییان مرتبط بوده و همین جریان ناراحتی و نگرانی زیادی را برای ریاست جمهوری به همراه داشته است!

‏هرچند که آن زمان بازداشت سماوی تکذیب شد اما با توجه به فشار وارده بر صدا و سیما برای حذف دیالوگی در قسمت سیزدهم سریال ‎گاندو و تغییر آن به خواهرزاده یکی از مسئولین میتوان به این نتیجه رسید که سماوی با رضاییان مرتبط بوده است؟!

‏آیا این حرف ‎جیسون رضاییان که گفته بود طعم آدامس روحانی را هم میدانستم به واسطه شناخت و ارتباط او با خواهرزاده روحانی بوده است؟!

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

به اشتراگ بگذارید!

 

تلگرام

لینکداین

توئیتر

پینترست

واتس آپ

کلوب

فیسبوکــ

فیسنما

تگ ها

 ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »