برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

دانلود کتاب صوتی دل کور


جستجو در تک بوک با گوگل!

iran islamic repoblic دانلود کتاب صوتی دل کور

تبلیغات کاپریلا

4asar دانلود کتاب صوتی دل کور

کتاب صوتی «چهار اثر از فلورانس اسکاول شین» یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های دنیا می‌باشد که توسط نویسنده‌ی آمریکایی، خانم فلورانس اسکاول شین در سال 1989 به رشته تحریر درآمد. این کتاب در سرتاسر دنیا طرفداران بی‌شماری دارد و راهنمای کاملی برای یادگیری نحوه‌ی تبدیل شکست به پیروزی، عدم رفاه به کامیابی، ترس به ایمان و عصبانیت به عشق است.

کتاب صوتی ” چهار اثر از فلورانس” را از نوار دانلود کنید و گوش دهید.

دانلود کتاب صوتی” چهار اثر از فلورانس ” از اینجا

single navaar دانلود کتاب صوتی دل کور

دانلود کتاب صوتی دل کور

del kur دانلود کتاب صوتی دل کور

داستان در مورد زندگی یک خانواده بازاری و سنتی در محله قدیمی درخونگاه است . حسن آریان مغازه دار خوش قلبی است که مغازه های زیادی دارد و همچنین فرزندان زیاد . مختار که پسر اول است از نظر هوشی کند ذهن و بسیار پول پرست است و آماده به انجام هر جنایتی است علی که پسر دوم  است از قشر بازاری متنفر و به دنبال اداری شدن است رسول پسر سوم است که بسیار باهوش و شدیدا خوش قلب است. و صادق پسر آخر نیز دکتری است که روایت کننده ی  قصه خود و خانواده اش می باشد.

دانلود کتاب صوتی دل کور ، از لینک زیر :telegram دانلود کتاب صوتی دل کور

single navaar دانلود کتاب صوتی دل کور

takbook ebook دانلود کتاب صوتی دل کور

نويسنده / مترجم : اسماعیل فصیح
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 481 مگابایت

منبع : وبسایت نوار


  دانلود کتاب صوتی پل معلق

  دانلود کتاب صوتی پل معلق کتاب صوتی «پل معلق» نوشته‌ی نویسنده‌ی موفق کشورمان و صاحب جوایز بین‌المللی در حوزه‌ی داستان‌نویسی «محمدرضا بایرامی» است. این کتاب، موفق به دریافت جوایز زیر شده است:

  دانلود کتاب صوتی شب های روشن

  دانلود کتاب صوتی شب های روشن کتاب صوتی «شب‌های روشن» اثر نویسنده‌ی بزرگ روس «فئودور داستایوفسکی» است. این داستان کوتاه در سال ۱۸۴۸ زمانی که داستایوفسکی به ‌تازگی کار نویسندگی را با نوشتن در ستون روزنامه‌ها و مجلات آغاز کرده بود، نوشته شده است.

  دانلود کتاب صوتی آلیس

  دانلود کتاب صوتی آلیس کتاب صوتی «آلیس» اثر خانم «یودیت هرمان» نویسنده‌ی آلمانی است که نخستین بار در سال ۲۰۰۹ به چاپ رسید. این کتاب موفق به دریافت جایزه‌ ادبی بریتانیا شده است و ترجمه‌ی آن نیز توسط «محمود حسینی‌زاد» توانست جایزه‌ی «روزی روزگاری» […]

  دانلود کتاب صوتی هیل بیلی

  دانلود کتاب صوتی هیل بیلی کتاب صوتی «هیل‌بیلی» نوشته جی.دی.ونس است که با ترجمه علیرضا پارسائیان و خوانش میلاد فتوحی منتشر شده.

  دانلود کتاب صوتی ایستگاه پایانی

  دانلود کتاب صوتی ایستگاه پایانی کتاب صوتی «ایستگاه پایانی» نوشته‌ی کارین ژیه بل، نویسنده اهل فرانسه، است که با ترجمه‌ی آریا نوری و خوانش هستی‌دخت توکل منتشر شده. این کتاب نخستین رمان ژیه‌بل است و برنده‌ی جایزه‌ی کتاب پلیس مارسی شده. «ایستگاه پایانی» را […]

  دانلود کتاب صوتی جایی برای پیرمردها نیست

  دانلود کتاب صوتی جایی برای پیرمردها نیست در جریان سیال و شناور زندگی آدم‌هایی وجود دارند که برای نفس زندگی احترام ویژه‌ای قائل‌اند و سخت به آن پایبندند. در کتاب «جایی برای پیرمردها نیست»، «اد تام بل» کلانتری است که با پایبندی به قوائد […]

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »