برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن


single navaar دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

jamee mdni دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن
چگونه این کتاب را بخوانیم ؟ این کتاب برای کسانی که مطالعات پیشرفته در زمینه اندیشه سیاسی و جامعه مدنی دارند دستنامه مناسبی برای تدریس است . همچنین برای کسانی که مطالعات محدودتری داشته اند اما مشتاق آشنایی عمیق تر با مباحث اصلی این حوزه هستند کتابی عالی برای جمع خوانی است .

یعنی این کتابی است که می توان در جمع های کوچک چندنفری مطالعه و آن را مباحثه کرد . اگر محور این جمع ها کسانی باشند که مطالعات پیشرفته دارند بهترین نتیجه به دست خواهد آمد .

من مختار بوده ام که در تالیف ارزشمند دکتر کاظم علمداری درباره جامعه مدنی هم کار ویرایش را برعهده داشته باشم که مثل کتاب حاضر از انتشارات آموزشکده تواناست و نسخه دیجیتال هر ۲ را رایگان می توانید دریافت کنید .

ارزش کاردکتر علمداری به این است که ضمن تکیه بر تاریخ فکر جامعه مدنی ، سرنخ مسائل مهم جامعه مدنی را از منظری ایرانی به دست می دهد و حاصل جمع نظرات دانشوران ایرانی هم در آن آمده است .

بنابراین ، به نظر من خواندن کتاب ایشان و کتاب ارنبرگ در کنار هم در یک جمع کوچک و در یک وقت مناسب مثلا سه ماهه بهترین شیوه برای خودآموزی مباحث جامعه مدنی به صورت گروهی است .

درباره نویسنده و اثرش :

جان ارنبرگ در دانشگاه استانفورد تحصیل کرده است و در فعالیت های جنبش حقوق مدنی ، ضد جنگ و دیگر جنبش های اواخر دهه ۶۰ و دهد ۷۰ میلادی فعال بوده است .

او از ۱۹۸۰ در دانشگاه بروکلین نیویورک ( LIU ) علوم سیاسی تدریس می کند و زمینه اصلی درس ها و جستارهایش مارکسیسم ، اندیشه دموکراسی ، نظریه دولت ، انقلاب های دموکراتیک ، پیامدهای سیاسی نابرابری در آمریکا ، جنبش حقوق مدنی و تاریخ نظریه های سیاسی است ..

دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن ؛ از لینک زیر :

takbook ebook دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

نويسنده / مترجم : جان ارنبرگ/هومن نیک اندیش
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 3.2 مگابایت
تعداد صفحه : 391

رمز فایل : www.takbook.com
telegram دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

single navaar دانلود کتاب سیر حکمت جامعه مدنی از یونان تا جهان مدرن

 ارسال در حدود 4 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »