برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

دانلود کتاب تحلیل بقا


single navaar دانلود کتاب تحلیل بقا

thlile bgha دانلود کتاب تحلیل بقا

دانلود کتاب تحلیل بقا

پیش گفتار مترجمان : آمار حیاتی از شاخه های اصلی آمار به شمار می رود . بسیاری از روش های آماری این شاخه به تحقیقات پزشکی وابسته است . رشد روزافزون تحقیقات پزشکی و نبود نوشتاری کاربردی – نظری نیاز به نگارش چنین کتابی را تأیید می کند . نوشتاری کوتاه و پرمحتوی به شیوه کتاب های درسی ، می تواند این نیاز را تا اندازه ای برطرف کند . یکی از کتاب های بسیار مفید در این زمینه ” تحلیل بقاء ” ، نوشته میلر است . چاپ دوباره آن در سال ۱۹۹۸ ، بیانگر استقبال از شیوه بیان و مطالب ارزشمند آن است .

مثال های خوب ، مسائل حل شده در پایان کتاب ، روش های مناسب ، ارائه قضایای لازم و اثبات روابط به صورت کوتاه ، این کتاب را کاملا کاربردی نموده است .

در حالی که بیان نظری آن تا حد امکان حفظ شده است . کمی حجم و غنی بودن مطالب آن بیانگر توان بالای علمی مولف و انتقال مناسب آن به خوانندگان است .

ذکر مراجع مختلف و مربوط به هر مبحث ، یکی از فواید این اثر و راه ارزنده ای برای دنبال کردن مطالب جانبی ، اثبات قضایا و پژوهش در آمار کاربردی است . با توجه به موارد بالا به ترجمه این کتاب ارزشمند اقدام شده است .

مطالب این کتاب در حد دو تا سه واحد درسی برای دانشجویان کارشناسی رشته های آمار ، داروسازی و رشته های مهندسی است . علاوه بر آن مرجعی مفید و کوتاه برای دانشجویان کارشناسی ارشد ، دکترا ، پژوهشگران مختلف علوم پزشکی ، مهندسی و علوم است . محققین و دانشجویان رشته های داروسازی ، بیمه گری و آمار حیاتی بیشترین استفاده را از این کتاب می برند .

دانلود کتاب تحلیل بقا ؛ از لینک زیر :

takbook ebook دانلود کتاب تحلیل بقا

نويسنده / مترجم : ار.جی.میلر/ابوالقاسم بزرگ نیا-حجت رضایی پژند
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.2 مگابایت
تعداد صفحه : 188

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
telegram دانلود کتاب تحلیل بقا

single navaar دانلود کتاب تحلیل بقا

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »