برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

توطئه‌ های کثیف یک مرد برای کشتن همسر


ارسال شده در مجله خبری دوستان – کد مطلب :
297748

مردکینه توز که اعضای خانواده‌اش او را تحقیر می‌کردند با طراحی نقشه‌ای همسرش را به قتل رساند.

www.dustaan.com مجله اینترنتی فال روزانه حافظ 1561630752 توطئه‌ های کثیف یک مرد برای کشتن همسر

به گزارش «ایران»، شهریور پارسال بود که به پلیس خبر رسید زن ۵۴ ساله‌ای در خانه‌اش براثر نشت گاز جان باخته است.حمید همسر این زن به کارآگاهان گفت: هنگام صبح بعد از خوردن صبحانه به پارک رفتم. دو ساعتی در پارک بودم که یادم افتاد گوشی تلفن همراهم را با خودم نیاورده‌ام.وقتی برای برداشتن گوشی تلفن به‌خانه برگشتم متوجه شدم همسرم بی‌هوش افتاده است. همسایه‌ها را صدا زدم. یکی از همسایه‌ها پرستار بود همسرم را معاینه کرد و گفت، فوت کرده است. زمانی که من وارد خانه شدم بوی گاز می‌آمد و تصور می‌کنم همسرم بر اثر گاز گرفتگی مرده است.
اما کارآگاهان در تحقیقات میدانی هیچ اثری از گاز گرفتگی نیافتند و همین مسأله شک تیم تحقیق را بیشتر برانگیخت. بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی مرد میانسال بازداشت شد و ۱۲ روز پس از جنایت، به قتل همسرش اعتراف کرد.
او گفت: سال‌هاست که معتادم و همین موضوع باعث شده بود همسر و پسرانم به من بی‌احترامی کنند مدتی بعد نیز فهمیدم یکی از پسرهایم می‌خواهد خانه‌ای که به نامم است را از من بگیرد. شب حادثه با او درگیر شدم که او مرا هل داد و سرم به میز تلویزیون خورد اما همسرم نه تنها جلوی پسرم را نگرفت بلکه طبق معمول از او حمایت کرد.
همین رفتار‌های همسرم باعث شده بود که بچه‌هایم به من بی‌حرمتی کنند و من هم کینه او را در دل داشتم. آن روزصبح مثل همیشه به پارک رفتم اما قبل از ترک خانه شیر گاز را باز کردم تا همسرم بر اثر خفگی بمیرد ولی دستم به خون آلوده نشود. حتی برای اجرای نقشه‌ام در بالکن را هم بستم. یک ساعت بعد که به خانه برگشتم، دیدم زنم زنده است برای همین دستمالی داخل دهانش کرده و او را خفه کردم.نیم ساعتی که گذشت شروع کردم به داد و بیداد و از همسایه‌ها کمک خواستم درپی اعتراف‌های این مرد کینه جو کیفرخواست علیه او به اتهام قتل عمد صادر شد و بزودی این پرونده در دادگاه کیفری روی میز قضات قرار خواهد گرفت تا محاکمه شود.

به اشتراگ بگذارید!

 

تلگرام

لینکداین

توئیتر

پینترست

واتس آپ

کلوب

فیسبوکــ

فیسنما

تگ ها

 ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »