موضوعات
Category
دوستان
Ferends
برترين مطالب
Best Posts
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts

اعتراض ترانه‌ سرای «حلالم‌کن» به محسن چاوشی


ارسال شده در مجله خبری دوستان – کد مطلب :
291406

اعتراض ترانه‌ سرای «حلالم‌کن» به محسن چاوشی بخاطر حذف نامش در اخبار و تبلیغات این ترانه: امیدوارم محسن چاوشی اعتبارش را به سانسورچیان نفروشد.

فریبا صفری نژاد سراینده ترانه «حلام کن» که در تیتراژ و تبلیغات فیلم ژن خوک استفاده شده نسبت به حذف نامش به عنوان ترانه سرا اعتراض کرد و نوشت: این ترانه را حدود ۸ سال پیش داده بودم به محسن چاوشی. هيچ خبری هم دیگر از آن نداشتم. پیگیری هم نکرده بودم. تا سه چهار پيش، اواخر پاییز ۹۴، مطلع شدم که «حلالم کن» را آقای چاوشی برای دریافت مجوز به وزارت ارشاد داده و مجوز نگرفته است.

نوروز ۹۸ دوستی که از ماجرای مجوز نگرفتن این ترانه آگاه بود، در تماسی تلفنی مطلعم کرد که «حلالم کن»، ترانه ی متن فیلم سینمایی «ژن خوک» است که این روزها در تهران اکران نوروزی دارد! من نه آن فیلم را دیده ام و نه از این که آقای چاوشی کار روی ترانه را تمام کرده و به ژن خوک داده، چیزی می دانستم. پیگیری کردم و دریافتم که «حلالم کن» را ظاهرا با این شرط که اسم من نباشد، منتشر کرده اند!

كار درستی نکرده اند؛ هرچند از اجراي زيباي اين ترانه با صداي چاوشی، مانند همه اجراهاي او بسيار لذت مي برم. امیدوارم محسن چاوشی اعتبار هنری و اجتماعی اش را به هیچ قیمتی به سانسورچیان نفروشد./سینما دیلی

1554932519 772  اعتراض ترانه‌ سرای «حلالم‌کن» به محسن چاوشی

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس

برچسب ها

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »